Søg
Menu
Fredag 11. juni 20:00

EM Slutrunden 2021 - TV-rettigheder og streamingrettigheder - Se hvor du  kan se EM Slutrunden 2021 - DIGITALT.TV

NU SKAL EUROPA HOLDE EN GIGANTISK FODBOLDFEST 
MORZYBITTEN ER MED OG DU ER INVITERET!

UEFA EURO 2020 afvikles fra 11. juni til 11. juli 2021 i 12 forskellige værtsbyer på tværs af kontinentet - heriblandt København - og vi ser frem til en fantastisk EM-slutrunde.
VI HOLDER STEMNINGEN I GANG MED LIVE OPVARMNINGSKONCERTER PÅ VISSE KAMPDAGE OG KONKURRENCER LØBENDE UNDER TURNERINGEN. UNDER ALLE KAMPENE ER DER SPECIELLE TILBUD PÅ CARLSBERG FADBAMSER.

BORD BOOKING KAN KUN SKE PÅ FØLGENDE MÅDE:
- SEND EN MAIL ELLER EN MESSENGER BESKED
- ANTAL PERSONER MAN VIL BESTILLE TIL.
- CA. ANKOMST TIDSPUNKT, MHT HVORNÅR BORDET SKAL VÆRE LEDIGT.
- NÅR VI MODTAGER JERES MAIL, FÅR I ET NUMMER SOM I SKAL OVERFØRER 200 KR. PR.PERSON PÅ. DET ER ET VÆRDIKORT SOM MAN KAN BRUGE UNDER ARRANGEMENTET.
- NÅR PENEGENE ER MODTAGET FÅR I EN ENDELIG BEKRÆFTELSE PÅ RESERVATIONEN.

DANMARK SPILLER SINE 3 INDLENDENDE KAMPE I PARKEN. VI VISER SELVFØLGELIG ALLE KAMPENE OG HAR SPECIEL OPVARMNINGSKONCETER FØR KAMPENE.

LØRDAG D. 12. JUNI Kl. 14.00 - 17.00
VILD MED PAP VARMER OP TIL DANMARKS ÅBNINGSKAMP.

Kl. 18.00 DANMARK vs FINLAND

TORSDAG D. 17. JUNI KL. 15.00 - 17.00
SØREN MANDRUP VARMER OP TIL GRUPPENS TOPKAMP.
Kl. 18.00 i København: DANMARK vs BELGIEN

MANDAG D. 21. JUNI Kl. 18.00 - 20.00
HÆVI & DISSE VARMER OP TIL DANMARKS SIDSTE PULJEKAMP.
Kl. 21.00 i København: RUSLAND vs DANMARK

DET INDLEDENDE GRUPPESPIL.

Fredag 11/6
Gruppe A: kl. 21.00 i Rom: Tyrkiet vs Italien

Lørdag 12/6
Gruppe A: kl. 15.00 i Baku: Wales vs Schweiz
Kl. 14.00 - 17.00 VILD MED PAP VARMER OP TIL DANMARKS ÅBNINGSKAMP.
Gruppe B: kl. 18.00 i København: DANMARK vs FINLAND
Gruppe B: kl. 21.00 i Skt. Petersborg: Belgien vs Rusland

Søndag 13/6
Gruppe D: kl. 15.00 i London: England vs Kroatien
Gruppe C: kl. 18.00 i Bukarest: Østrig vs Nordmarkedonien
Gruppe C: kl. 21.00 i Amsterdam: Holland vs Ukraine

Mandag 14/6
Gruppe D: kl. 15.00 i Glasgow: Skotland vs Tjekkiet
Gruppe E: kl. 18.00 i Dublin: Polen vs Slovakiet
Gruppe E: kl. 21.00 i Bilbao: Spanien vs Sverige

Tirsdag 15/6
Gruppe F: kl. 18.00 i Budapest: Ungarn vs Portugal
Gruppe F: kl. 21.00 i München: Frankrig vs Tyskland

Onsdag 16/6
Gruppe B: kl. 15.00 i Skt Petersborg: Finland - Rusland
Gruppe A: kl. 18.00 i Baku: Tyrkiet - Wales
Gruppe A: kl. 21.00 i Rom: Italien - Schweiz

Torsdag 17/6
Gruppe C: kl. 15.00 i Bukarest: Ukraine vs Nordmakedonien
KL. 15.00 - 17.00 SØREN MANDRUP VARMER OP
Gruppe B: kl. 18.00 i København: DANMARK vs BELGIEN

Gruppe C: kl. 21.00 i Amsterdam: Holland vs Østrig

Fredag 18/6
Gruppe E: kl. 15.00 i Dublin: Sverige vs Slovakiet
Gruppe D: kl. 18.00 i Glasgow: Kroatien vs Tjekkiet
Gruppe D: kl. 21.00 i London: England vs Skotland

Lørdag 19/6
Gruppe F: kl. 15.00 i Budapest: Ungarn vs Frankrig
Gruppe F: kl. 18.00 i München: Portugal vs Tyskland
Gruppe E: kl. 21.00 i Bilbao: Spanien vs Polen

Søndag 20/6
Gruppe A: kl. 18.00 i Rom: Italien vs Wales
Gruppe A: kl. 18.00 i Baku: Schweiz vs Tyrkiet

Mandag 21/6 Gruppe C: kl. 18.00 i Amsterdam: Nordmakedonien vs Holland
Gruppe C: kl. 18.00 i Bukarest: Ukraine vs Østrig
Kl. 18.00 - 20.00 HÆVI & DISSE VARMER OP TIL DANMARKS SIDSTE PULJEKAMP.
Gruppe B: kl. 21.00 i København: RUSLAND
vs DANMARK

Gruppe B: kl. 21.00 i Skt Petersborg: Finland vs Belgien

Tirsdag 22/6
Gruppe D: kl. 21.00 i London: Tjekkiet vs England
Gruppe D: kl. 21.00 i Glasgow: Kroatien vs Skotland

Onsdag 23/6
Gruppe E: kl. 18.00 i Bilbao: Slovakiet vs Spanien
Gruppe E: kl. 18.00 i Dublin: Sverige vs Polen
Gruppe F: kl. 21.00 i München: Tyskland vs Ungarn
Gruppe F: kl. 21.00 i Budapest: Portugal vs FrankriG

HVAD SKER DER

Følg med i hvad der kommer af spændende begivenheder

FIND OS

Vi står klar til at servicere dig i hjertet af Horsens

Åbningstider

Find ud af hvornår du kan komme og få en kold eller en varm